МЕНЮ Начало
Добре дошли в сайта на СОУ "Никола Войводов" - гр.Враца!
СОУ „Никола Войводов” запазва най-добрите традиции в българското образование и ги интегрира с най-новите постижения от образователното пространство. Учителският колектив работи с усърдие, утвърждавайки принципите, водещи до призови места на олимпиади и състезания.
Последни новини:
ВАЖНО! ВАКАНЦИЯТА СЕ УДЪЛЖАВА
ЗА ВСИЧКИ УЧЕНИЦИ И УЧИТЕЛИ ВАКАНЦИЯТА СЕ УДЪЛЖАВА

9 и 10 януари/понеделник и вторник/ - неучебни дни за учениците.

За учителите понеделник 9.01.2017 г. платен отпуск, а на 10.01.2017 г. работен ден за провеждане на Педагогически съвет от 9:00 часа.
Публикувана на: 06/01/2017 14:43
ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ ЗА УЧЕНИЦИ, РОДИТЕЛИ И УЧИТЕЛИ
МОН ОБЯВЯВА 5 И 6 ЯНУАРИ ЗА НЕУЧЕБНИ ДНИ ЗА ЦЯЛАТА СТРАНА
-За учениците -
Нормалните учебни занятия за учениците започват на 9 януари (понеделник).
-За учителите, който ползват платен отпуск същия продължава и за 5,6 януари. Документите за тези дни ще се оправят на 09.01.17г.
Публикувана на: 04/01/2017 11:21
КОЛЕДНИ ИНИЦИАТИВИ В СУ „ НИКОЛА ВОЙВОДОВ”
Освен с празнуване по класовете в СУ „ Никола Войводов” отбелязват коледните празници с поредица от инициативи, в които учениците с радост се включват.
След благотворителния коледен базар, в който бяха изложени предмети, изработени в организирани за родители и ученици коледни работилници в училището се проведе коледен турни
...
Публикувана на: 26/12/2016 17:19