МЕНЮ Начало
Добре дошли в сайта на СОУ "Никола Войводов" - гр.Враца!
СОУ „Никола Войводов” запазва най-добрите традиции в българското образование и ги интегрира с най-новите постижения от образователното пространство. Учителският колектив работи с усърдие, утвърждавайки принципите, водещи до призови места на олимпиади и състезания.
Последни новини:
Младите експериментатори
Учениците от пети клас на СОУ „Никола Войводов” гр.Враца имат възможността да провеждат уроци за упражнение по учебният предмет Човекът и природата в оборудваната лаборатория към кабинета по Биология.
Преди новогодишните празници те проведоха няколко интересни лабораторни урока и установиха, че научаването на нови неща м
...
Публикувана на: 12/01/2016 10:12
ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ
До учениците на СОУ” Никола Войводов” и техните родители!
Уведомявам Ви, че след съгласуване с кмета на община Враца, е взето решение на 08.01.2016 г. /петък/ учебните занятия да започнат в 9.00 ч. - за І-ва смяна и в 12.30 ч. – за ІІ-ра смяна . Продължителност на учебния час – 20 минути; междучасие – 5 минути.
Публикувана на: 07/01/2016 14:17
СПЕШНО СЪОБЩЕНИЕ
До учениците на СОУ” Никола Войводов” и техните родители!
Утре 07.01.2015 г. ще бъде неучебен ден съгласно заповед на кмета на община Враца.

Публикувана на: 06/01/2016 16:33